محصول آمینواسید GT

محصول آمینواسید GT

 

آمینواسید GT

توجه: مطالبی که در ستون مکمل‌های بدنسازی به توضیح و ترجمه آن می‌پردازیم، اظهارات شرکت تولید کننده آن بوده و ترجمه و درج آن در وبسایت دنیای عضله ، به منزله تأیید یا عدم تأیید آن نمی‌باشد. ضمن این که اگر احیانا مکمل‌های مطرح شده، دارای عوارض باشند، تولید کننده‌اش آن را بیان نمی‌کند و فقط به مزایای آن اشاره می‌نماید.
بنابراین پیشنهاد می‌شود مصرف آنها را تحت نظر متخصصین حوزه مربوطه انجام دهید.

 

 
نام محصول: آمینو GT
کمپانی تولید کننده: GAT
وزن: ۳۹۰ گرم
طعم‌های موجود: کیوی، توت فرنگی و لیمو
امتیاز: ۸/۹ از ۱۰ در سایت بادی بیلدینگ
قیمت در سایت آفیشال و بادی‌بیلدینگ در ماه ژانویه: ۳۰ دلار

 

 

 
محصول آمینو GT شامل ۸ گرم اسیدهای آمینه در جهت حمایت از رشد عضله را شامل می‌شود. کارشناسان اظهار می‌دارند ورزشکارانی که تمرینات سخت و طاقت‌فرسای بدنی را در پیش گرفته‌اند احتیاج بیشتری به اسیدهای آمینه جهت تأمین انرژی، پرورش ماهیچه و ریکاوری آن خواهند داشت.

 

مکمل بدنسازی آمینواسید GT

آمینو GT همچنین دربر گیرنده ۵ گرم آمینواسیدهای شاخه‌ای BCAA بوده، که در آزمایشات کلینیکی ثابت شده که این مقدار به راحتی قادر است درد عضله را کاهش داده و کمک مناسبی در ترمیم و بازسازی عضله داشته باشد.
نسبت ۲:۱:۱ آمینواسید لوسین به ایزولوسیون و والین، ایده‌آل‌ترین نسبت BCAA برای یک عملکرد بدنی مطلوب محسوب می‌شود و در بسیاری از بررسی‌ها و مطالعات صورت گرفته نیز نشان داده شده که باعث سنتز و یا ساخت پروتئین شده و بالانس مثبت پروتئین را در عضلات، زمانی که شما به آن نیاز بیشتری دارید، رقم خواهد زد. آمینو GT حاوی ۱۰۰ میلی گرم کافئین طبیعی از چای سبز می‌باشد.

 

 

این آموزش را هم ببینید:

محصول کراتین و BCAA سل تچ‌ هایپربیلد