بدنسازی طبیعی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
  • نظرات : ۲دیدگاه

بدنسازی طبیعی

 

بدنسازی طبیعی

بدنسازی طبیعی می تواند عضلاتی زیبا و خوش فرم به شما بدهد که حتی با قطع تمرینات بدنسازی می توانید تا مدت ها فرم خوب عضلات خود را حفظ کنید.
افرادی که با داروها و هورمون ها تمرینات بدنسازی خود را ادامه می دهند بعد از مدتی عضلاتی بد فرم و به صورت پف کرده خواهند داشت که به هیچ عنوان نمی تواند زیبایی به بدن شما بدهد. اگر قصد دارید با انجام تمرینات بدنسازی بدنی خوش فرم بسازید باید حتمأ از داروهای بدنسازی دوری کنید چون این داروها عضلاتی بزرگ به شما می دهد اما نمی تواند عضلاتی زیبا برای شما بسازد.
شما به راحتی می توانید با انجام درست تمرینات بدنسازی و رعایت یک رژیم غذایی پر پروتئین می توانید بدنی زیبا و عضلانی بسازید. اما نکته ای که بسیار مهم است و این که بدنسازی نیاز به ۶ ماه تمرین مرتب دارد و هیچ وقت انتظار نداشته باشید که با یک ماه یا دو ماه تمرین بدنسازی صاحب بدنی زیبا و عضلانی شوید. شما باید از ۶ ماه از بدنسازی انتظار پیشرفت داشته باشید.
خیلی از افراد به اشتباه مکمل های بدنسازی را با داروهای مرگبار بدنسازی اشتباه می گیرند به همین دلیل این افراد به دلیل این که نمی خواهند از داروهای بدنسازی استفاده کنند به همین دلیل خودشان را از مکمل های طبیعی بدنسازی هم محروم می کنند. و این باعث می شود که از بهترین مواد مغذی خودتان را محروم کنید. بدنسازی طبیعی یعنی این که با تمرینات پر فشار بدنسازی عضلات را وادار به رشد کنید تا در زمان کوتاه شاهد رشد عضلات باشید.شایعه ای که در بدنسازی وجود دارد این است که اگر بدنسازی را به صورت طبیعی کار می کنید نباید فشار زیاد به عضلات وارد کنید. و این یک اشتباه بسیار بزرگ می باشد. چون اتفاقأ افرادی که به صورت طبیعی بدنسازی کار می کنند به فشار بیشتری بر روی عضلات احتیاج دارند و می توانند برای تامین پروتئین و ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز از یک رژیم غذایی سالم که از میوه ها و سبزی جات به دست می آید استفاده کنید. و در صورت نقص در رژیم غذایی می توانید از مکمل های بدنسازی سالم هم استفاده کنید تا روز به روز شاهد رشد عضلات و ساخت عضلاتی خوش فرم و زیبا باشید.