تمرین‌های دینامیتی

تمرین‌های دینامیتی

با مصرف این مواد در قبل از تمرین بدنسازی، شاهد افزایش انرژی و رشد جدیدی باشید

 

 

شما برای به دست آوردن بیشترین فایده از تمرین‌هایتان، به اراده محکم‌تری نیاز دارید و همچنین باید در وضعیتی قرار بگیرید که بتوانید رشد سریع‌تری داشته باشید. در این مقاله چند ماده که با مصرف شدن در قبل از تمرین‌های شما باعث افزایش شدت تمرین، سریع‌تر شدن ریکاوری و ساخت عضله‌های بیشتری می‌شوند، آشنا می‌شویم.

 

 

سیترولین و آرژنین جریان خون را بهبود می‌دهند تا بدن شما در رساندن مواد مغذی به عضله‌هابهتر عمل کند.
سیترولین مالات و نیتروسیجین ترکیب‌هایی هستند که در بدن ما به راحتی به نیتریک اکساید، یعنی مولکول گاز مسؤول گشادسازی رگ‌های خونی، تبدیل می‌شوند و اجازه می‌دهند که خون، اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به بافت‌های عضلانی فعال برسد. این باعث ایجاد دم‌های عضلانی بهتری می‌شود و همچنین به بیرون کشیدن مواد سمی از عضله‌های به خوبی تمرین دیده‌ی شما کمک می‌کند تا ریکاوری سریع‌تری را داشته باشید.

 

 

بهترین بتا آلانین

 

بتا-آلانین قدرت عضله را افزایش می‌دهد تا شاهد تحریک و رشد عضلانی بیشتری باشید.
بتا-آلانین اسید آمینه‌ای است که در بدن ما با هیستیدین ترکیب می‌شود تا کارنوسین را تشکیل بدهد. تحقیق‌ها نشان داده‌اند افرادی که سطح بالاتری از کارسونین را در بافت عضلانی‌شان دارند، قدرت و استقامت بیشتری را تجربه می‌کنند که این به جلسه‌های تمرینی بهتر و رشد عضلانی بیشتری منجر می‌شود.

 

بهترین مارک قرص کافئین

 

کافئین در حین سوزاندن چربی‌های بدن، سطح انرژی و قدرت را هم افزایش می‌دهد.
کافئین بی‌آب، فواید بیشتری را نسبت به انواع دیگر آن برای شما فراهم می‌کند. تحقیق‌ها نشان داده‌اند که نه‌تنها سطح انرژی و تمرکز افراد را بهبود می‌دهد، بلکه همچنین قدرت را بیشتر می‌کند و درد مربوط به تمرین را هم کاهش می‌دهد.
تی‌کرین سطح انرژی را افزایش می‌دهد و با خستگی مبارزه می‌کند.

 

تی‌کرین یک ترکیب شبیه قلیای پیورینی است که از یک گیاه چای وحشی به نام کاملیا آسامیکا به دست می‌آید. عصاره‌ای از این گیاه وجود دارد که در تحقیق‌های انسانی هم از آن استفاده شده است. در این تحقیق‌ها نشان داده شد که تی کرین علاوه بر فراهم کردن انرژی بیشتری برای تمرین‌های موثرتر، توانست کلسترول LDL را هم کاهش دهد.