روغن بذر کتان

روغن بذر کتان چیست و چه کاربردی دارد اگر ورزشکار هستید حتما می دانید که می بایست دریافت امگا ۳ روزانه تان را افزایش دهید و از بهترین انتخاب ها  جهت دستیابی به این مهم

 

روغن بذر کتان

Flax Oil

 

 

 

 

 

 

 

روغن بذر کتان

 

توجه : مطالبی که در ستون مکمل های بدنسازی به توضیح آن می پردازیم،اظهارات شرکت تولید کننده آن بوده و ترجمه و درج آن وبسایت دنیای عضله، به منزله تایید یا عدم تایید آن نمی باشد.

 

 

 

بنابراین پیشنهاد می شود مصرف آنها را تحت نظر متخصصین حوزه مربوطه انجام دهید.
نام محصول:روغن بذر کتان
کمپانی تولید کننده: NOW
تعداد در هر قوطی : ۲۵۰ عدد کپسول ژلاتینی ۱۰۰۰ میلی گرمی
امتیاز: ۳/۹ از ۱۰ از سایت بادی بیلدینگ
قیمت در سایت آفیشال و بادی بیلدینگ در ماه ژانویه : ۱۵ دلار
اگر ورزشکار هستید حتما می دانید که می بایست دریافت امگا ۳ روزانه تان را افزایش دهید و از بهترین انتخاب ها  جهت دستیابی به این مهم ، روغن بذر کتان و یا روغن ماهی می باشد. اما به نظر شما کدام می تواند برایتان بهتر باشد؟ اگر گیاه خوار هستید مطمئنا روغن بذر کتان گزینه ای مناسب تر خواهد بود . این روغن سرشاز از امگا ۳ بوده که این اسید چرب ارتباط مستقیمی با سلامتی قلب و مغز ، خلق و خوی بهتر ،کاهش التهاب پوست و موی سالمتر دارد.
روغن بذر کتان ۵۰ الی ۶۰ درصد اسیدهای چرب امگا را در فرم آلفالینوئیک اسید (ALA ) شامل می شود.اصولا هدف اکثر بدنسازان افزایش توده عضلانی ، کاهش بافت چربی و در نهایت ، دستیابی به فیزیکی تراشیده و شکیل می باشد.همانطوری که اطلاع دارید تغذیه ای مناسب رکن اصلی و زیربنای رسیدن به این مهم بوده و بدون به جا آوردن ریکاوری ، این امر میسر نمی شود.
اکثر بدنسازان به فکر خرید پودرهای پروتئینی ، اسیدهای آمینه ، کراتین و … بوده اما شاید تا به حال حتی یک بار هم کپسول های ژلاتینی روغن بذر کتان را در برنامه غذایی خود نگنجانده باشند.این روغن حتما باید در رژیم غذایی بدنسازان جایگاه ثابتی داشته باشد چرا که نه تنها از سلامتی فرد حمایت می کند بلکه ریکاوری و رشد عضلانی را تقویت خواهد نمود

 

 

 

این مقالات را هم ببینید:

مکمل افزایش حجم عضلات

محصول گابا