بررسی محصول کربوپروتئین کینگ مس ایکس لارج

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
  • نظرات : ۲دیدگاه

بررسی محصول کربوپروتئین کینگ مس ایکس لارج

 

نکاتی در مورد کربوپروتئین کینگ مس

KING – MASS XL
توجه: مطالبی که در ستون مکمل های بدنسازی به توضیح و ترجمه آن می پردازیم، اظهارات شرکت تولید کننده آن بوده و ترجمه و درج آن در این سایت، به منزله تایید و یا عدم تایید آن نمی باشد. ضمن این که اگر احیانا مکمل های مطرح شده، دارای عوارض باشند تولید کننده اش آن را بیان نمی کند و فقط به مزایای آن اشاره می نماید.
بنابراین پیشنهاد می شود مصرف آنها را تحت نظر متخصصین حوزه مربوطه انجام دهید.

 

همان طوری که مطلع هستید یکی از عوامل قدرتمند در جهت داشتن عضلاتی خالص و با کیفیت، مصرف پرتئین به میزان مناسب و کافی می باشد. شما هر قدر هم تمرینات خود را منظم ادامه داده و از سایر مواد مغذی نیز کمک گرفته، اما در برآورده ساختن پروتئین عضلات کمی سهل انگاری کنید، مطمئن باشید که رشد عضلانی آن چنانی نصیبتان نخواهد شد.
محصول کار درست – یعنی کینگ مس – با دربرداشتن ۶۰ گرم پروتئین با درجه خلوص بسیار بالا در هر سروینگ کمک شایانی در تأمین این درشت مغذی کلیدی برای ساخت و پرورش ماهیچه و نگاه داشتن آنها در یک شرایط آنابولیک می کند. از طرفی دیگر وجود ۱۰۰۰ کالری از نوع مناسب، ۱۸۰ گرم کربوهیدرات و اسیدهای چرب سالم در ساختار این معجون عضله ساز و گوارا بستر و شرایط همه جانبه ای را برای تسریع پدیده هایپرتروفی و یا همان رشد عضلانی فراهم می نماید.
البته موارد ذکر شده، پایان کار تأثیرات مثبت و سازنده کینگ مس نمی باشد؛ چرا که پزشکان تراز اول علوم مکمل های غذایی کمپانی رونی کلمن، با گنجاندن مقادیر قابل قبولی از «گلوتامین، کراتین و آمینواسیدها» بر قدرت بارز این پودر پروتئین در جهت ترمیم و بازسازی تارهای عضلانی از هم گسیخته شده افزوده اند.
مطمئنأ با سیراب نمودن عضلاتتان با این بمب همه کاره، بلافاصله پس از تمرین و یا به محض بلند شدن از خواب شبانه، از واکنش انسولین خونتان حمایت شده و در نهایت با افزایش ذخایر گلیکوژن بافت عضلات، یک ریکاوری تمام عیار رقم می خورد. از دیگر موارد مؤثر و به کار رفته شده در «کینگ مس» می توان به CLA و روغن بذر کتان اشاره کرد. در آزمایشات کلینیکی معتبر به صراحت ثابت شده که اسید چرب (CLA) بافت ناخوشانید چربی بدن را سوزانده و توده و حجم ماهیچه را حسابی تقویت می کند. روغن بذر کتان هم دقیقأ همانند CLA از درصد چربی بدن کاسته و در بهبود سلامت عمومی بدن و کسب عضلاتی پر و بزرگ نقش به سزایی ایفا خواهد نمود.

 

روش مصرف بهینه و اصولی کینگ مس:
طبق دستور مربی و یا مشاوره فردی آگاه به علوم روز مکمل های غذایی مصرف شود.

 
احتیاط
کینگ مس را تحت نظر پزشک تغذیه مصرف کنید.

 

مکمل های بدنسازی

کربوپروتئین کینگ مس