درباره محصول پروتئینی نیتروتچ

 درباره محصول پروتئینی نیتروتچ

 

پروتئین وی ماسل تچ

توجه: مطالبی که در ستون مکمل‌های بدنسازی به توضیح و ترجمه آن می‌پردازیم، اظهارات شرکت تولید کننده آن بوده و ترجمه و درج آن در  سایت بدنسازی، به منزله تأیید یا عدم  تأیید آن نمی‌باشد. ضمن این که اگر احیاناً مکمل‌های مطرح شده، دارای عوارض باشند تولید کننده‌اش آن را بیان نمی‌کند و فقط به مزایای آن اشاره می‌کند.

 

بنابراین پیشنهاد می‌شود مصرف آنها را تحت نظر متخصصین حوزه  مربوطه انجام دهید.

 

 

نام محصول: نتروتچ
دسته بندی: پروتئین وی
کمپانی تولید کننده: ماسل تچ
طعم‌های موجود: شکلات، کلوچه، کره، بادام زمینی
امتیاز: ۳/۹ از ۱۰
قیمت در سایت بادی بیلدینگ و آفیشیال در ماه جولای: ۷۴ دلار

 

 

محققین کمپانی ماسل تچ، بررسی‌های بی شماری بر روی پپتایدهای پروتئین وی انجام داده و به این نتیجه رسیدند که این ماده توانایی بهبود ریکاوری سریع پس از تمرین و حتی واکنش انسولین جهت تحویل مطلوب‌تر مواد مغذی به بافت عضلانی را دارا می‌باشد.

 

وجود این موضوع بدین معنی می‌باشد که اگر شما چنین پودر پروتئینی‌ای همانند نیتروتچ را پس از اتمام یک جلسه تمرینی سخت، به بدن خود برسانید خیلی سریع جذب و هضم شده و به شما این اجازه را می‌دهد که با سرعت بیشتری «عضلات خسته» را ریکاوری کرده، توده عضلانی لخم بالاتری به دست آورده و نتایج مثبت تمرین را به حداکثر برسانید.

 

 

پپتایدهای پروتئین وی، یکی از باارزش‌ترین شاخص‌های بیولوژیکی را در بین سایر فرم‌های پروتئین به خودش اختصاص داده است. هر پیمانه از نیتروتچ شامل ۲۴ گرم پروتئین با درجه خلوص بالا (پپتایدهای پروتئین وی و ایزوله)، ۵/۵ گرم BCAA، ۴ گرم گلوتامین بوده و تعداد وعده‌های مصرفی زیاد (۸۲ سروینگ) را شامل می‌شود.

 

این پودر پروتئینی با کیفیت، با تکنولوژی برتر «میکروفیلتراسیون سرد» تولید شده، تا چربی‌های اضافی و کربوهیدرات و لاکتوز از ساختار پروتئین جدا شود و آنچه  می‌ماند صرفاً پروتئین با کیفیت می‌باشد.

 

 احتیاط: قبل از مصرف هر گونه مکمل غذایی با پزشک تغذیه مشورت نمایید.

 

 

این مقالات جذاب را از دست ندهید:

پروتئین وی؛ پروتئین برتر

چربی سوزی با استاندارد سلامتی