محصول کراتین و BCAA سل تچ‌ هایپربیلد

محصول کراتین و BCAA سل تچ‌ هایپربیلد

 

 

محصول کراتین و BCAA سل تچ‌ هایپربیلد

 
توجه: مطالبی که در ستون مکمل‌های بدنسازی به توضیح و ترجمه آن می‌پردازیم، اظهارات شرکت تولید کننده آن بوده و ترجمه و درج آن در سایت دنیای عضله، به منزله تأیید یا عدم تأیید آن نمی‌باشد. ضمن این که اگر احیانا مکمل‌های مطرح شده، دارای عوارض باشند، تولید کننده‌اش آن را بیان نمی‌کند و فقط به مزایای آن اشاره می‌نماید.
بنابراین پیشنهاد می‌شود مصرف آنها را تحت نظر متخصصین حوزه مربوطه انجام دهید.

 
نام محصول: سل تچ
دسته بندی: کراتین و BCAA
کمپانی سازنده: ماسل تچ سری پرفورمنس
وزن: ۴۸۲ گرم حاوی ۳۰ سروینگ
طعم‌های موجود: تمشک آبی، مخلوط میوه و بستنی یخی
قیمت در سایت بادی بیلدینگ و آفیشال در ماه مارس: ۵۰ دلار
امتیاز: ۹/۷ از ۱۰

 
هر پیمانه از سل تچ‌ هایپربیلد (۱۶ گرم) شامل ۶ گرم BCAA به نسبت بسیار مناسب ۴:۱:۱ جهت به حداکثر رساندن تحویل آمینواسید لوسین به بافت عضلانی می‌باشد.
لوسین در بین آمینواسیدها قدرتمندترین برای سنتز (ساخت) پروتئین و حفظ بدن در شرایط آنابولیک به حساب می‌آید. از طرفی دیگر وجود ۵ گرم کراتین مونوهیدرات و هیدروکلراید در ساختار این محصول به شدت بر روی افزایش سایز عضلانی و قدرت بدنی تأثیر خواهد داشت.
تارت گیلاس به کار رفته شده در سل تچ هایپر بیلد به واسطه کاهش درد عضله پس از تمرین حادث می‌شود، فرایند ریکاوری را بهبود خواهد بخشید.
در هر پیمانه از این محصول یک گرم تائورین جهت حجیم کردن سلول‌های عضلانی و بهبود عملکرد بدنی وجود دارد. در پایان یک جلسه تمرینی سخت و نفسگیر الکترولیت‌های ضروری از بدن خارج شده و اگر به موقع و در اندازه مناسب دوباره وارد بدن نشود، می‌تواند فرایند ریکاوری و درنهایت، رشد عضلانی را مختل نماید. عصاره‌ آب نارگیل و آب هندوانه به کار رفته شده در هایپربیلد، الکترولیت‌های ضروری را دوباره به بدن باز می‌گرداند.

 

 

 

این مقالات را هم ببینید

۴ اسموتی پروتئینی خوشمزه

بهترین گینر برای افراد لاغر

تأثیر دمای سرد و گرم بر پودر پروتئین