بهترین مکمل های بدنسازی سال ۲۰۱۷

بهترین مکمل های بدنسازی سال ۲۰۱۷

 

 

با بهترین مکمل های بدنسازی افزایش دهنده وزن آشنا شوید

 

 

Optimum Nutrition Pro Gainer – بهترین چاق کننده­ی سال ۲۰۱۷

پرو گینر اپتیموم نوتریشن

 

 

یکی از بهترین مکمل های افزایش دهنده وزن و حجم ضلات که امروزه خیلی استفاده می شود مکمل پرو گینر اپتیموم می باشد
این مکمل به دلیل این که ۶۰ g پروتئین، ۸۵ g کربوهیدرات و ۲۴ نوع ویتامین و ماده­ی معدنی دارد می توان گفت یکی از بهترین مکمل ها برای بعد از تمرین می باشد البته برای افرادی که تصمی به افزایش وزن خود نیز دارند

 

 

 

 

مزایا:

 

۶۰ g پروتئین با کیفیت بالا در هر وعدهمکمل افزایش وزن
۸۵ g کربوهیدرات
۲۴ ویتامین و ماده­ی معدنی مختلف
۴g فیبر غذایی
۶۵۰ کالری
کمک به عضله سازی
کمک به تحریک سنتز پروتئین
کمک به بازیابی سریع
بهترین افزایش دهنده­ی وزن برای زنان
اندازه­ی وعده­ی کوچک در مقایسه با بسیاری از محصولات مشابه
تولید شده توسط Optimum Nutrition که یکی از بهترین برندها است
ساده و راحت – نیازمند مخلوط کن نیست
طعم عالی – موجود در سه طعم
ترکیبات با کیفیت بالا
بهترین مکمل افزایش وزن

 

 

 

چه شرکتی آن را تولید می­کند: Pro Gainer توسط Optimum Nutrition تولید می­شود که یکی از بزرگترین اسم­ها رد صنعت تغذیه­ی ورزشی است. از سال ۱۹۸۷ این شرکت پیشاز محصولات ابتکاری، کم هزنیه و کارآمد بوده است. در حضور ۲۵ ساله­ی آنها در این صنعت، ON پاداش­های زیادی را دریافت کرده و به اعتبار بالایی برای تولید برخی از محصولات با کیفیت رسیده است.

 

 

 

 

هر وعده­ی مصرفی حاوی چه موادی است:

 

۶۰g ترکیب پروتئینی، شامل ایزولات پروتئین آب پنیر، کنسانتره­ی پروتئین آب پنیر، کلسیم کازئینات، آلبومین تخم مرغ، پپتید آب پنیر و پپتیدعالی گلوتامین. این ترکیب قدرتمند از محصولات با کیفیت بالا به تحریک رشد عضلات با فراهم نمودن دوز بالای پروتئین از منابع اصلی کمک می­کند.
۸۵g کربوهیدرات، که به بازیابی سطوح انرژی کمک کرده و کالری را به رژیم غذایی شما اضافه می­­کند.
۲۴ ویتامین و ماده­ی معدنی، که به حفظ انرژی و سلامتی بدن کمک می­کند
۲۴ g فیبر غذایی که سبب گوارش سالم و سلامتی کلی می­شود.

 

 

 

حرف آخر در مورد این مکمل

 

مکمل Optimum Nutrition Pro Gainer در واقع آنچه را که بدن شما برای افزایش وزن نیاز دارد را در اختیار شما قرار می دهد.و از طرفی در بین تمام مکمل های که برای افزایش وزن می باشد قیمت مناسب تری هم دارد.و باعث افزایش وزن با کیفیت خواهد شد

 

 

 

 

 

بهترین مکمل های بدنسازی سال۲۰۱۷

 

Transparent Labs MASS GAINER

Transparent Labs MASS GAINER یکی از مهمترین مواد چاق کننده­ی موجود در بازار است. این ماده که با ۵۳ گرم از کنسانتره­ی پروتئین وی نیوزیلندی با تغذیه­ی علف ۱۰۰٪ (WPC80)، ۱۰۹ گرم کربوهیدرات از مالتودکسترین تاپویکای ارگانیک، ۶ گرم چربی سالم و ۳ گرم کراتین مونوهیدرات سالم تولید شده است، ارزش بالایی را نسبت به قیمت خود فراهم می­کند.

 

 

 

مزایا مکمل افزایش وزن

 

۷۵۰ کالری در هر وعده
۵۳ گرم کنسانتره­ی پروتئین اب پنیر نیوزیلندی با تغذیه­ی علف ۱۰۰٪
گرم کربوهیدرات از مالتودکسترین تاپویکای ارگانیک
تقریبا ۶ گرم MCT
۳ گرم کریتین مونوهیدرات
۸ گرم فیبر
شیرین کننده­ی طبیعی میوه از Stevia & Monk
شفافیت کامل ترکیبات
افزایش دهنده­ی جرم با اطلاع از سلامتی

 

 

 

چه شرکتی آن را تولید می­کند: MASS GAINER توسط Transparent Labs تولید می­شود، که یک شرکت مکمل غذایی با سریع ترین رشد در سال ۲۰۱۵ می­باشد. Transparent Labs به دلیل مکمل­های تمرینی موثر پیشتازی همچون PreSeries BULK، LEAN، STIM-FREE، گلوتامین BCAA، و کراتین HMB شناخته شده است – که همه­ ی آنها دوزهای بالینی کامل و ۱۰۰٪ شفافیت برچسب را فراهم می­کنند.مکمل افزایش وزن

 

 

 

 

هر وعده­ی مصرفی حاوی چه مواردی است:

 

۵۳ گرم کنسانتره­ی پروتئین وی نیوزیلندی با تغذیه­ی علف ۱۰۰٪. این منبع پروتئین وی در هیچ مکملی یافت نمی­شود و گرید بالاتری نسبت به کنسانتره­ ی وی استاندارد دارد.
۱۰۰ گرم کربوهیدرات از مالتودکسترین تاپیوکای ارگانیک. تقریبا همه­ی مکمل­های افزایش وزن از مالتودکسترین به عنوان یک روش آسان جهت ترکیب استفاده می­کنند و یک منبع عالی کربوهیدرات هستند. MASS GAINER یکی از شرکت­ها برای استفاده از نسخه­ ی ارگانیک این کربوهیدرات به دست آمده از ذرت است.
۸ گرم فیبر غذایی. فیبر غذایی گوارش مناسبی را فراهم می­کند که برای هر پروتکل افزایش جرم ضروری است.

 

 

حرف آخر:

 

MASS GAINER از Transparent Labs از ترکیبات با کیفیت بالا استفاده کرده و شفاف سازی مناسب را در برچسب خود فراهم می­دارد. استفاده از ترکیبات برتر نیاز به قیمت بالاتر از بازار را موجب می­شود، اما مطمئنیم که MASS GAINER سبب بهبود نتایج شما خواهد شد.

 

 

 

 

Transparent Labs MASS GAINER

 

Transparent Labs MASS GAINER

طعمی عالی دارد، و مواد قابل توجه از منابع سالم را انتقال می­دهد، و نوعی افزایش دهنده­ی جرم است. شما می­توانید به کمک آن از تخفیف ۱۰٪ کوپن ما استفاده کنید.
BSN True Mass 1200 یکی از بهترین های مکمل افزایش وزن است. با ۵۰ گرم پروتئین با کیفیت بالا، ۲۲۲ گرم کربوهیدرات و غیره، گینر ترومس دارای همه ­ی مواد مغذی مورد نیاز بدن شما می­باشد.

 

 

 

مزایا: مکمل افزایش وزن ترومس

 

۵۰ گرم پروتئین با کیفیت بالا در هر وعده
مکمل افزایش وزن
ترومس ۱۲۰۰ بی اس ان
۲۲۲ گرم کربوهیدرات
۱۶ گرم فیبر غذایی
۱۲۲۰ کالری
کمک به عضله سازی
تحریک سنتز پروتئین
کمک به جذب کالری
کمک به افزایش وزن/جرم
قند کم (۱۶ گرم در هر وعده)
ترکیبات با کیفیت بالا
بهترین مکمل پروتئینی افزایش دهنده­ ی وزن
افزودن آنزیم­ها برای جذب بهتر
مکمل­های گلوتامین برای سنتز پروتئین
ترکیب آسان
طعم عالی – ۳ طعم موجود

 

 

 

چه شرکتی آن را تولید می­کند”: True Mass 1200 توسط BSN تولید می­شود، که یکی از بزرگترین و بهترین شرکت­ها در صنعت مکمل­های غذایی می­باشد. در طول چندین سال، BSN یک پیشتاز صنعت بوده است که محصولات ابتکاری را برای وزنه برداران و ورزشکاران توسعه می­دهد. این شرکت جوایز زیادی را دریافت کرده و دارای میلیون­ها مشتری وفادار است.

 

 

 

 

هر وعده­ ی مصرفی حاوی چه مواردی است:

 

۵۰ گرم ترکیب پروتئین، شامل کنسانتره­ی پروتئین وی، پروتئین کازئین، ایزولات پروتئینوی، آلبومن تخم مرغ، کلسیم کازئینات و کنسانتره­ی پروتئین شیر. این ترکیب به جذب پروتئین روزانه­ ی شما کمک می­کند، که آمینواسیدهای ضروری برای رشد عضله می­باشند.
۲۲۲ گرم کربوهیدرات، که برای دریافت انرژی در طول روز ضروری است.
۲۳ گرم آمینواسید ضروری طبیعی
۱۲ گرم BCAA
۱۶ گرم فیبر غذایی، که از سیستم گوارشی سالم حفاظت می­کند
ویتامین­ها و مواد معدنی که به سالم نگه داشتن بدن کمک می­کنند.
مکمل­های گلوتامین، که به سنتز پروتئین کمک می­کنند.

 

 

 

حرف آخر:

 

به صورت کلی ترومس یکی از بهترین مواد افزایش دهنده­ی وزن و همچنین یکی از خوش طعم ترین محصولات موجود می­باشد – اگر مطالب مرتبط با مکمل افزایش وزن را مطالعه کنید، درمی­یابید که اکثر افراد طعم این محصول را دوست دارند.

 

Real Gains

 

 

Real Gains، که توسط Universal Nutrition تولید شده است، یکی از مکمل افزایش وزن های رده بالای موجود در بازار می­باشد. این محصول که برای افراد فعال و مشتاق طراحی شده است، دارای همه­ ی اجزای مورد نیاز شما برای رسیدن به رویاهایتان می­باشد.

 

مزایا: مکمل افزایش وزن ریل گین

 

۵۲ گرم پروتئین در هر وعده
فقط ۵ گرم قند
۸۷ گرم کربوهیدرات
۶۱۰ کالری
قابل تامین مالی
ساده و کارآمد
کمک به بازیابی سریع
کمک به افزایش وزن و عضله سازی
اندازه­ی کم هر وعده
پروفایل مناسب آمینواسید
طعم عالی
ترکیب ساده
یکی از بهترین مکمل افزایش وزن های موجود در بازار

 

 

 

 

چه شرکتی آن را تولید می­کند: Real Gains توسط Universal Nutrition تولید گردید، که یک شرکت معتبر در جامعه­ی تناسب اندام می­باشد. برای چندین سال، Universal Nutrition به تعیین استاندارد برای کیفیت در یک صنعت متغیر کمک کرده است. امروزه آنها خط بزرگی از مکمل­های کارآمد را برای مطابقت با نیازهای محدوده­ی وسیعی از مشتریان فراهم می­کنند.

 

 

 

 

هر وعده­ی مصرفی حاوی چه مواردی است:

 

۵۲ گرم ترکیب پروتئین، شامل کنسانتره­ی پودر آب پنیر اولترافیلتراته، کازئین میسلی، و ایزولات پروتئین آب پنیر. این ترکیب ساده از منابع پروتئینی با کیفیت بالا برای انتقال آمینواسیدها کمک می­کند که یک ماده­ی حیاتی برای رشد و بازیابی سریع پس از تمرین می­باشد.

 

 

۸۷ گرم کربوهیدرات که به بازیابی سطوح انرژی و افزایش جذب کالری کمک می­کند.
۵ گرم فیبر غذایی، که به تنظیم سیستم گوارشی کمک می­کند
چربی سالم، شامل MCT، روغن دانه­ ی کتان، و غیره. این ترکیبات چربی­ های سالم را برای تولید هورمون، حفظ غشای سلول و رشد سلول فراهم می­کنند.

 

 

 

 

 

حرف آخر: به صورت کلی Real Gains یک محصول خوب افزایش دهنده ­ی وزن است. این ماده قابل تامین بوده، و فرمول ساده­ ای است که همه­ ی مواد مغذی لازم برای کمک به افزایش وزن و عضله سازی را به شما می­دهد و حاوی پر کننده نیست. اگر به دنبال یک مکمل کارآمد هستید، Real Gains انتخابی عالی است.

 

 

سوپر مس

 

سوپر مس گینر یک مکمل مناسب افزایش وزن از Dymatize Nutrition است که در آن پروتئین با کیفیت بالا با آمینواسید، کراتین، کربوهیدرات، گلوتامین و غیره ترکیب می­شود. این محصول حاوی همه­ ی مواد غذایی مورد نیاز برای افزایش حجم عضله می­باشد.

 

 

مزایا:

۵۲ گرم پروتئین در هر وعده
۲۵۰ گرم کربوهیدرات
۱۲۸۰ کالری
۱۷ گرم BCAA
کمک به افزایش عضله سازی
کمک به بازیابی
کمک به افزایش وزن
به عنوان یک جایگزین غذایی
طعم عالی – موجود در وانیل و شکلات

 

 

مشکلات:

اندازه­ی بزرگ هر وعده
فقط موجود در ۲ طعم

 

 

 

چه کسی آن را تولید می­کند: سوپر مس گینر توسط دایماتیز نوتریشن تولید می­شود، که یک تولید کننده ­ی بزرگ در مقیاس مکمل­های تناسب اندام می­باشد. از سال ۱۹۹۴، Dymatize Nutrition برای توسعه­ ی محصولات برتر جهت کمک به رسیدن به اهداف تناسب اندام تلاش نموده است.

 

 

 

 

هر وعده­ی مصرفی حاوی چه مواردی است:

 

۵۲ گرم پروتئین، شامل ایزولات پروتئین وی، کنسانتره­ی پروتئین وی، کلسیم کازئینات، آلبومین تخم مرغ و کنسانتره­ی پروتئین شیر. این ترکیب به شما در دستیابی به اهداف روزانه­ی پروتئین کمک می­کند، که بخش جدایی ناپذیری از مواد افزایش دهنده­ی جرم عضله است.

 

 

۲۵۰ گرم کربوهیدرات، با فقط ۱۹ گرم شکر. این دوز HUGE کربوهیدرات­ها از کربوهیدرات­های پیچیده­ای تولید می­شود که در طول زمان تجزیه می­شوند، و انرژی پایدار در طول روز را به شما می­دهند.
۲ گرم ترکیب آمینواسید، شامل گلوتامین، گلوتامین پپتید، ال – لوسین، ال – ایزولوسین، ال – والین و زیتریکس. این ترکیب به فراهم نمودن آمینواسیدهای بیشتر کمک می­کند، که از بلوک­های سازنده­ی عضلات سالم هستند.

 

 

 

 

حرف آخر: به صورت کلی، سوپر مس گینر یکی از مواد در بالای مکمل افزایش وزن در بازار است. این ماده دوز بالایی از کربوهیدرات­ها و پروتئین را فراهم می­کند، که جدب کالری و مواد مغذی لازم را موجب می­شود. ترکیب کربوهیدراتی پیچیده­ی آن انرژی لازم برای طول روز را به شما می­دهد، در حالی که ترکیب آمینواسیدی سبب بازیابی بهتر عضلات خواهد شد.

 

 

Serious Mass

 

Serious Mass یکی از بهترین مکمل­های موجود برای افزایش وزن است. این ماده که توسط Optimum Nutrition تولید گردید، دوز بالایی از کالری­ها، پروتئین­ها، کربوهیدرات­ها و غیره را برای کمک به تغذیه و تناسب اندام فراهم می­کند.

 

 

 

 

مزایا: مکمل افزایش وزن سریوس مس

 

۵۰ گرم پروتئین در هر وعده
۱۲۵۰ کالری
۲۵۲ گرم کربوهیدرات
کریتین و گلوتامین
افزودن ویتامین و مواد معدنی
کمک به عضله سازی
کمک به افزایش وزن
دارای چهار طعم مختلف

مشکلات:

گران قیمت
اندازه­ی زیاد هر وعده
حاوی ۴۰ گرم شکر در هر وعده

 

 

 

مکمل Serious Mass را کمپانی Optimum Nutrition تولید می کند.این کمپانی یکی از کمپانی های خیلی خوب در زمینه تولید مکمل های غذایی می باشد.این کمپانی به دلیل تولید محصولات خیلی با کیفیت در دنیا بسیار معروف شده.

 

 

 

 

هر وعده­ی مصرفی حاوی چه موادی است:

 

۵۰ گرم پروتئین، شامل کنسانتره­ی پروتئین آب پنیر، کلسیم کازئینات، آلبومن تخم مرغ، و ال – گلوتامین. این ترکیب منابع پروتئین با کیفیت بالا به شما رد افزایش جرم عضله با ترمیم موثر عضلات کمک می­کند.
ترکیب ویتامین و مواد معدنی، شامل ویتامین­های A، C، D، E، آهن، زینک، کلسیم و سایر موارد. این به سلامتی کامل کمک می­کند.

 

 

 

۲۵۲ گرم کربوهیدرات که انرژی مناسب را در طول روز فراهم نموده و سطوح جذب کالری مناسب برای افزایش وزن را فراهم می­دارد.

 

 

 

حرف آخر: به صورت کلی Serious Mass یکی از بهترنی مکمل­ها برای افزایش وزن است، چرا که دوز بالایی از مواد مغذی مورد نیاز برای افزایش جرم عضله را فراهم می­کند. این یک انتخاب خوب است، با وجود آن که اندازه­ی بزرگ هر وعده­ی مصرفی و قیمت بالاتر آن از جمله معایب آن هستند.

 

 

گینر ایزوپیور

گینر ایزوپیور

Isopure Mass یک مکمل ساده و با کیفیت عضله سازی است که توسط Nature’s Best تولید می­شود. این ماده حاوی ۵۳ گرم پروتئین با کیفیت بالا به همراه کربوهیدرات، فیبر، BCAA، گلوتامین و غیره است. بدون چربی ترانس، لاکتوز، یا قند اضافی، این یک محصول تمیز و اسده برای کمک به افزایش وزن و عضله سازی می­باشد.

 

 

 

 

مزایا: مکمل افزایش وزن ایزوپیور مس

 

۵۳ گرم پروتئین در هر وعده
۶۰۰ کالری
۸۶ گرم کربوهیدرات
۴ گرم فیبر
ویتامین­هاو مواد معدنی اضافی
فقط ۳ گرم شکر
قابل تامین
ابعاد کم هر وعده
بدون لاکتور و چربی ترانس
BCAA خوب
کمک به افزایش وزن

 

 

 

مشکلات:

کالری کمتر از بسیاری محصولات مشابه
فقط یک نوع پروتئین

 

 

چه شرکتی آن را تولید می­کند: Isopure Mass توسط Nature’s Best تولید می­شود، که یک توزیع کننده و تولید کننده­ی بزرگ مواد غذایی سالم و مکمل­ها می­باشد. از سال ۱۹۶۹، Nature’s Best پیشتاز صنایع غذایی سالم بوده و صدها محصول ابتکاری در محدوده­ی گوشت منجمد تا مکمل­های سلامتی را تولید نموده است.

 

 

 

 

هر وعده­ی مصرفی حاوی چه موادی است:

۵۳ گرم پروتئین شامل ایزولات پروتئین آب پنیر تبادل یون. این ماده که عموما به عنوان بهترین نوع پروتئین در نظر گرفته می­شود، سریعا جذب شده و به بدن شما در بازیابی از فعالیت­های شدید کمک می­کند و سبب رشد عضلات می­شود.

 

 

ویتامین­ها و مواد معدنی، شامل ویتامین A، C، E، B6، B12، کلسیم، آهن، زینک، و بسیاری از موارد دیگر. این ترکیب مولتی ویتامینی ساده به سبک زندگی سالم کمک می­کند.
۸۶ گرم کربوهیدرات، که انرژی کافی را در کل روز فراهم می­دارد، و کالری را به رژیم غذایی شما می­افزاید.

 

 

 

 

حرف آخر:

به صورت کلی، Nature’s Best Isopure Mass یک محصول ساده و بسیار موثر است. این ماده حاوی لاکتوز نیست، و بهترین مکمل عضله سازی برای افراد بدون تحمل در برابر لاکتور می­باشد. فرمول ساده­ی آن همه­ی افراد را پوشش می­دهد و حاوی هیچ گونه پرکننده­ای نیست.

 

 

 

Up Your Mass

 

Up Your Mass یک مکمل پروتئینی افزایش دهنده­ی وزن است که توسط MHP تولید گردید. با ترکیب مقادیر زیادی از پروتئین، کربوهیدرات، BCAA و ویتامین­ها، Up Your Mass هر آنچه برای افزایش وزن و جرم عضله مورد نیاز است را به شما می­دهد.

 

 

 

مزایا: مکمل افزایش وزن آپ یور مس

 

۴۶ گرم پروتئین در هر وعده
۵۱۰ کالری
۵۸ گرم کربوهیدرات
۵ گرم فیبر
ویتامین­ها و مواد معدنی
لیپیدها و اسیدهای چرب ضروری
تسریع زمان بازیابی
کمک به افزایش وزن و عضله سازی

 

 

مشکلات:

اندازه­ی بزرگ هر وعده
کمی گران قیمت
استفاده از پروتئین سویا

 

 

 

چه شرکتی آن را تولید می­کند: Up Your Mass توسط MHP تولید می­شود که با عنوان Maximum Human Performance نیز شناخته می­شود. از سال ۱۹۹۷، MHP به تنظیم استانداردهای جدید در صنایع تغذیه­ی ورزشی اختصاص یافته است، که مکمل­های با کیفیت، ابتکاری و موثر را توسعه می­دهد.

 

 

 

هر وعده­ی مصرفی حاوی چه مواردی است:

 

۴۶ گرم پروتئین شامل ایزولات پروتئین سویا، کلسیم کازئینات، و کنسانتره­ی پروتئین آب پنیر. این ترکیب پروتئین­های آزاد شده یک جریان از پروتئین­ها و آمینواسیدها را فراهم می­کند، که برای عضله سازی و بازیابی ضروری است.
۵۸ گرم کربوهیدرات: این ترکیب با قند خون پایین انرژی پایداری را برای فعالیت­های روزانه­ش شما فراهم کرده و به بازیابی انرژی پس از تمرین کمک می­کند.

 

 

اسیدهای چرب و لیپیدهای ضروری، که انرژی کافی را فراهم کرده، عملکرد هورمونی سالم را موجب شده، و حفظ نیتروژن را افزایش می­دهد.

 

 

 

حرف آخر: به صورت کلی Up Your Mass یک چاق کننده­ی موثر است که روشی ساده را برای افزایش جدب روزانه­ی پروتئین، کالری و مواد مغذی فراهم می­دارد. یعنی گزینه­های ارزان تری وجود دارد، و این واقعیت که Up Your Mass حاوی پروتئین سویا به عنوان یک منبع اولیه­ی پروتئین است می­تواند یک عیب باشد.

 

 

Up Your Mass

 

 

 

Arnold Schwarzenegger Series Iron Mass یک محصول اصلی عضله ساز از MusclePharm است. با ترکیب مقادیر زیادی پروتئین، BCAA، کالری و بدون پر کننده، Iron Mass به شما در افزایش وزن و عضله سازی بدون افزودن چربی به بدن کمک می­کند. این محصول که به عنوان بخشی از مجموعه­ی Arnold Schwarzenegger طراحی شده است، یک محصول رایج افزایش دهنده­ی جرم می­باشد.

 

 

 

 

مزایا: مکمل افزایش وزن آیرون مسمکمل افزایش وزن

 

۴۰ گرم پروتئین در هر وعده
۳۴ گرم کربوهیدرات
۴۸۵ کالری
ابعاد کوچک هر وعده
چربی سالم
ترکیب رشد آنابولیک با کریتین و BCAA نیترات
ترکیب آنزیم گوارشی
طعم عالی
کمک به افزایش وزن – بدون چربی
مقدار کالری زیاد در هر گرم

 

 

 

مشکلات:

فقط در سه طعم موجود است
چند وعده برای مطابقت با اهداف تغذیه­ای مورد نیاز است.

 

 

 

چه شرکتی آن را تولید می­کند: Iron Mass توسط MusclePharm تولید شده است، که یکی از بزرگترین شرکت­ها در صنعت مکمل ورزشی می­باشد. این محصول بخشی از مجموعه­ی آرنولد شوازنگر MP است، که از محصولات تولید شده توسط بدنسازان می­باشد.

 

 

 

هر وعده­ی مصرفی حاوی چه مواردی است:

 

۴۰ گرم پروتئین، شامل پروتئین گوشت و لاکتوفرین. این ترکیب ابتکاری و منحصر به فرد است. که کمتر از منابع متداول مثل آب پنیر مورد استفاده قرار می­گیرد، اما MusclePharm ادعا می­کند که دارای ۳ برابر مقدار فاکتورهای رشد آنابولیک به عنوان پروتئین آب پنیر می­باشد.

 

 

چربی­های سالم، که به تولید و تنظیم هورمون­ها در بدن کمک می­کنند، و نیز انرژی لازم را فراهم می­دارند.
ترکیب رشد آنابولیک، شامل کریتین و BCAA نیترات، که به افزایش استحکام، کاهش زمان بازیابی و تحریک رشد عضلات کمک می­کند.

 

 

 

حرف آخر: به صورت کلی، Iron Mass یک عضله ساز خوب است. ابعاد کوچک هر وعده­ی آن می­تواند مزایای زیادی را فراهم کند، با وجود آن که برخی افراد از چند وعده در هر روز برای رسیدن به اهداف تغذیه­ای خود استفاده می­کنند. بکارگیری شکل تقریبا جدیدی از پروتئین علت اصلی وجود این محصول در این فهرست است.

 

 

CytoSport Monster Milk

 

 

CytoSport Monster Milk یک پودر پروتئین ترکیبی است که برای افزایش جرم نیز سودمند می­باشد. این ماده که با ۵۰ گرم پروتئین قابل هضم ترکیب می­شود، روشی ساده برای مطابقت با نیازهای پروتئینی را فراهم می­دارد. فقط با ۲۸۰ کالری و ۱۲ گرم کربوهیدرات، این محصول به افزایش وزن شما کمک زیادی نمی­کند، اما ارزش بالایی برای جذب پروتئین مکمل دارد.

 

 

 

 

مزایا: مکمل افزایش وزن مانستر میلک مکمل افزایش وزن – گینر

 

۵۰ گرم پروتئین در هر وعده
۲۸۰ کالری
گوارش آسان
افزودن BCAA
بکارگیری لیپیدها و اسیدهای آزاد
اندازه­ی کم هر وعده
کمک به عضله سازی
کمک به تسریع زمان بازیابی
پروتئین با کیفیت بالا
پروتئین­های با گوارش سریع و آهسته

 

 

معایب:

 

فقط ۲۸۰ کالری
بیشتر یک پودر پروتئینی است تا یک عضله ساز
گران قیمت

 

 

 

چه شرکتی آن را تولید می­کند: Monster Milk توسط CytoSport تولید می­شود، که یک تولید کننده­ی مکمل در ابعاد متوسط بوده و در سال ۱۹۹۷ تاسیس شده است، و بیشتر به دلیل وجود پروتئین شیر شناخته می­شود. CytoSport اکنون محدوده­ی وسیعی از مکمل­های تناسب اندام را تولید می­کند.

 

 

هر وعده­ی مصرفی حاوی چه مواردی است:

 

۵۰ گرم پروتئین، شامل پروتئین شیر ایزولاته، ایزولات آب پنیر، کازئینات، لاکتوفرین، گلوتامین، پپتید و BCAA آزاد. این ترکیب پروتئینی با چند منبع به شما در مطابقت با نیازهای پروتئین روزانه و بازیابی و رشد عضلات کمک می­کند.
Aminogen، که یک سیستم آنزیم پلی پپتید زیست فعال است، به فرآیند گوارش آسان کمک کرده و بازدهی پروتئین­ها در این محصول را افزایش می­دهد.

 

 

 

 

بهترین مکمل های بدنسازی سال ۲۰۱۷

 

 

 

حرف آخر:

به صورت کلی، Monster Milk یک پودر پروتئینی است نه یک عضله ساز. اما اگر قادر به مطابقت با اهداف جذب کالری خود باشید، و نیزامند پروتئین بیشتری باشید، Monster Milk یک گزینه­ی عالی است. انواع گسترده­ای از منابع پروتئینی به کار رفته در این محصول آن را به یک گزینه­ی عالی برای افزایش تنوع منابع پروتئینی تبدیل می­کند.

 

 

Vitol Russian Bear 5000

 

 

Vitol Russian Bear 5000 یک مکمل افزایش وزن HUGE است که به شما در افزایش جرم کمک می­کند. اندازه­ی بزرگ هر وعده­ی آن مشکلی برای برخی افراد است، اما برای کسانی که به افزایش کالری و پروتئین می­اندیشند، این می­تواند بهترین افزایش دهنده­ی وزن برای شما باشد.

 

 

 

 

مزایا: مکمل افزایش وزن راشن بییرمکمل افزایش وزن

 

۱۸۴ گرم پروتئین در هر وعده – بله درست است
۲۶۰۰ کالری
۳۹۱ گرم کربوهیدرات
مقادیر بالای پروتئین و کالری در یک محصول
افزودن مقادیر آنابولیک مثل یوهیمب، بورون و غیره
افزودن ویتامین­ها و مواد معدنی

 

 

معایب:

گران قیمت
اندازه­ی بزرگ هر وعده – هر وعده باید با ۱ گالون آب یا شیر ترکیب شود (می­توانید مقدار کمی را نیز مصرف کنید)

 

 

 

 

چه شرکتی آن را تولید می­کند: Russian Bear 5000 توسط Vitol ساخته شده است، که تولیدکننده­ی مکمل­های طبیعی و محصولات بدنسازی می­باشد. در بنگاه­ها برای بیشتر از ۳۷ سال، Vitol دارای محصولات خوب زیادی است و طرفداران زیادی دارد.

 

 

 

در هر وعده­ی مصرفی چه مواردی وجود دارد:

 

۱۸۴ گرم پروتئین، شامل پروتئین شیر و تخم مرغ. این دوز پروتئین به شما در مطابقت با نیازها و ترمیم عضلات کمک می­کند.
۲۴۰۰ کالری برای کمک به شما در افزایش وزن و رسیدن به اهداف تناسب اندام.
۴۶ گرم MCT یا تری گلیسرید با زنجیره­ی متوسط که به تنظیم هورمون­ها، فراهم نمودن انرژی و سایر اثرات کمک می­کند.
ویتامین­ها و ترکیب مواد معدنی برای کمک به شما در حفظ سلامتی

 

 

 

 

 

حرف آخر: به صورت کلی Russian Bear 5000 یک ماده­ی مناسب افزایش وزن برای دریافت بیشترین میزان کالری و پروتئین ممکن است. اندازه­ی بزرگ هر وعده­ی مصرفی آن کمی مشکل ساز است. بسیاری از افراد از این محصول به اندازه­ی ½ یا ¼ هر وعده استفاده می­کنند، که بهترین روش برای مصرف آن خواهد بود.

 

 

 

 

راهنمای مکمل­های افزایش وزن برای افراد مبتدی

 

دستور یک مکمل برای افزایش قدرت و عضله سازی دارای دو ترکیب اصلی است: آموزشی و تغذیه­ای. هر دو عامل در کنار یک دیگر برای عضله سازی ضروری هستند.

 

 

هر کسی دارای اهداف خاصی برای تناسب اندام است. برخی به دنبال کاهش وزن هستند، برخی به عضله سازی می­پردازند، و برخی دیگر بیشترین حد عضله سازی را موجب می­شوند. اگر شما در دسته­ی آخر هستید، و جرم قابل ملاحظه­ای از عضله را به بدن خود می­افزایید، پس در موقعیت مناسبی قرار دارید.

 

 

 

اگر این مقاله را یافته­اید، می­توان فرض نمود که کار خود را در باشگاه به خوبی انجام می­دهید. اگر تجربه­ی وزنه برداری دارید، راهنمای آموزش افزایش وزن مبتنی Bodybuilding.com را بررسی کنید. اگر یک وزنه بردار با تجربه هستید، این راهنمای خوبی برای شما خواهد بود. اگر با برنامه­ی روزمره­ی خود مطابقت دارید، اکنون زمان کار روی نیمه­ی دوم معادله است – باید درباره­ی تغذیه صحبت کنید.

 

 

 

 

پیش از آن که به فهرست مکمل افزایش وزن توجه نمایید، نگاهی به مکمل­های افزایش وزن و نحوه­ی کمک به افزایش عضله و وزن می­اندازید.

 

 

 

مکمل افزایش وزن چیست؟

ما در این مقاله در مورد مکمل های صحبت می کنیم که باعث افزایش حجم و وزن در عضلات می شود.این مکمل ها حاوی کربوهیدرات،پروتئین،و ویتامین و املاح می باشند که می توانند باعث افزایش وزن و حجم در عضلات شوند.

 

 

مکمل های افزایش دهنده وزن برای تمام افرادی که قصد افزایش وزن و حجم عضلات را دارند مناسب می باشد.افرادی که به سختی کار می کنند و به راحتی نمی توانند وزن خود را افزایش بدهند می توانند زیر نظر پزشک از مکمل های افزایش دهنده وزن استفاده کنند تا به سرعت شاهد افزایش وزن خود باشند.

 

 

 

وقتی ابتدا درباره­ی عبارت “افزایش وزن” فکر می­کنید، مواد غذایی خاصی به ذهن می­رسند؛ دونات، چیپس، کیک، بستنی، چیزبرگر…. و این فهرست ادامه دارد. اما این مواد غذایی به گفته­ی متخصصان کالری خالی هستند. مصرف این مواد غذایی به افزایش وزن کمک می­کند – دارای ۹۹٪ چربی است.

 

 

 

اگر این مطلب را مطالعه می­کنید، به افزایش چربی علاقه مند نخواهید بود – بلکه به عضله سازی فکر می­کنید! این مربوط به زمانی است که مکمل­های افزایش دهنده­ی وزن مورد استفاده قرار می­گیرند. این محصولات دوز بالایی از پروتئین، کربوهیدرات­ها، چربی­هی سالم، فیبر، ویتامین­ها و بسته بندی آسان را فراهم می­دارد. به صورت کلی این مواد به شکل پودری هستند، بنابراین می­توانید آنها را در آب، شیر یا شیک مصرف کنید.

 

 

 

اکنون به خاطر داشته باشید که افزایش دهنده­های وزن در ترکیب با تمرین سنگین مورد استفاده قرار می­گیرند. اگر یکی از این محصولات را مصرف نمایید، وزن شما افزایش می­یابد – اما بدون ورزش فقط چربی بدن شما زیاد می­شود. اگر به صورت منظم ورزش کنید، افزودن یک ماده­ی افزایش دهنده­ی وزن به برنامه­ی غذایی قطعا به عضله سازی شما کمک خواهد کرد – اما انتظار نداشته باشید که بدون پشتکار به نتایج خوبی دست یابید.

 

 

 

 

بهترین مکمل های بدنسازی سال ۲۰۱۷

 

 

مزایای مکمل­های افزایش وزن کدامند؟

 

مکمل­های افزایش دهنده­ی وزن مزایای متعددی را به همراه داشته و می­توانند برای محدوده­ی وسیعی از افراد بسیار سودمند باشند. در اینجا برخی از مزایای اصلی افزودن یکی از این مکمل­ها به رژیم غذایی را نشان می­دهیم:

افزایش جرم عضله
افزایش وزن
افزایش انرژی رسیدن به اهداف جذب کالری
راحت
مصرف آسان برای برنامه­های کاری شلوغ
بازیابی سریع تر
ساده سازی تمرین – بدون نیاز به مصرف پودر پروتئینی در زمان عضله سازی
چربی سالم برای کمک به لاغر و عضلانی ماندن
افزودن ویتامین، مواد مغذی، فیبر و غیره برای کمک به دستیابی به اهداف تغذیه­ای

 

 

 

 

بهترین افزایش دهنده­های وزن به شما در رسیدن به اهدافتان با فراهم نمودن مزایای فوق کمک کرده، و استفاده از تغذیه­ی سالم را ساده تر می­سازند. در ادامه شما راهنمایی را برای بهترین مکمل­های افزایش وزن موجود می­یابید.

 

 

 

چه کسی می­تواند از مصرف یک افزایش دهنده­ی وزن بهره بگیرد؟

 

بسیاری افراد می­توانند از مکمل­های افزایش دهنده­ی وزن بهره مند شوند، اما برخی گروه­ها بیشتر از آن بهره مند خواهند شد:

 

 

وزنه برداران/بدنسازان

 

وزنه بردارانی که به دنبال یک بسته­ی افزایش جرم عضله و افزایش جدی هستند می­توانند از این مکمل­ها در رژیم غذایی خود بهره بگیرند. افزایش دهنده­ی مناسب وزن شامل دوزهای بالایی از پروتئین، کربوهیدرات، آمینو اسید و هر عامل مورد نیاز برای افزایش جرم است.

به صورت خاص در فازهای افزایش جرم، این مکمل­ها نقش ضروری دارند. وقتی به مصرف ۳۰۰۰ کالری و ۱۰۰ گرم پروتئین در روز می­پردازید، داشتن یک محصول برای مطابقت با شرایط در یک بسته سودمند خواهد بود.

 

 

 

 

افرادی با متابولیسم سریع

 

اگر دارای متابولیسم سریعی باشید، ممکن است افزایش وزن و یا حتی حفظ وزن برای شما دشوار باشد. در حدود ۳۵۰۰ کالری برای افزایش یک پوند زمان لازم است – و این ۳۵۰۰ کالری بیشتر از نیاز روزانه­ی شما خواهد بود. اگر متابولیسم سریعی دارید، این عدد بیشتر خواهد بود.

 

 

 

اگر برای افزایش وزن تلاش می­کنید، یا در باشگاه تلاش سختی دارید، و به افزایش مورد نیاز جرم عضله دست نمی­یابید، از یک مکمل عضله ساز استفاده کنید. این محصولات یک روش ساده و راحت را برای افزایش جذب کالری روزانه بدون مصرف ثابت در طول روز فراهم می­دارند.

 

 

 

 

مردان و زنان

 

هم مردان و هم زنان می­توانند از مکمل­های افزایش وزن بهره مند شوند. بهترین افزایش دهنده­ی وزن برای زنان افزایش خوب کالری را فراهم می­دارد. به صورت کلی مردان به کالری بیشتری نسبت به مردان احتیاج دارند، بنابراین تعداد زیادی از زنان قادر به افزایش وزن بدون کمک مکمل­ها خواهند بود، اما برخی زنان به تقویت بیشتری هم نیاز دارند.

 

 

 

مردانی که فعال هستند نیازمند کالری زیادی برای افزایش وزن و پروتئین زیادی برای افزایش جرم عضله خواهند بود. بنابراین بهترین افزایش دهنده­ی وزن عضله برای مردان حاوی مقادیر زیادی کالری و پروتئین نسبت به سایر محصولات طراحی شده برای زنان است.

 

 

 

 

آیا داروهای افزایش دهنده­ی وزن اثرات جانبی دارند؟

 

مانند هر مکملی، شما باید اثرات جانبی را پیش از شروع یک محصول بدانید. در مورد افزایش دهنده­های وزن، اثرات جانبی عموما در سطح خفیف هستند. اکثر افراد هیچ اثر جانبی را فراهم نمی­کنند.

 

 

اما یک مسئله­ی رایج به افزایش چربی مربوط می­شود. به دلیل آن که این محصولات دارای کالری هستند، بنابراین می­توانند در صورت عدم ورزش کافی در حین استفاده از آنها افزایش وزن ناسالم را نتیجه دهند. این مکمل­ها برای کمک به شما در افزایش وزن و عضله سازی طراحی شده­اند – اما اگر ورزش کافی نداشته باشید، چربی بدن شما افزایش می­یابد.

 

 

 

این یک اثر جانبی نیست، بلکه یک روند متداول است. دریافت کالری بیش از حد از منبع ANY منجر به افزایش وزن می­شود. برای بهره گیری از مزایای یک داروی افزایش دهنده­ی وزن، شما باید به سختی ورزش کنید و کالری بسوزانید. به بیان دیگر، انتظار نداشته باشید که بدون تلاش سخت وزن شما افزایش یابد، نوع مکمل­های مصرفی شما اهمیتی ندارد.

 

 

مثل همیشه، ما به شما توصیه می­کنیم که پیش از مصرف هر مکملی با پزشک خود مشورت نمایید.

 

 

زمان و نحوه­ی استفاده از افزایش دهنده­ی وزن

 

برای اکثر افراد، این مکمل­ها روشی برای افزودن کالری­های بیشتر و مواد مغذی به رژیم غذایی شما هستند. این مکمل­ها در هر نقطه­ای در کل روز قابل مصرف هستند، و روش ساده تری را برای افزایش جذب مواد غذایی شما نشان می­دهند.

 

 

اکنون به خاطر داشته باشید که انواع مختلفی از مکمل افزایش وزن وجود دارد. مثل هیمشه، باید دستورات بسته بندی محصول را در زمان استفاده دنبال کنید. از دوز توصیه شده تجاوز نکنید، مگر آن که متخصص پزشکی به شما دستور داده باشد.

 

 

 

برای حصول بهترین نتایج، باید مصرف مکمل افزایش وزن را زمانبندی کنید. از آنجایی که مقدار زیادی کالری و مواد مغذی را از وعده­های غذایی منظم دریافت می­کنید، باید مکمل افزایش وزن را بین مواد غذایی بیفزایید. بدین شیوه باید قادر به افزایش مصرف خود بدون احساس نفخ باشید، و یک جریان پایدار کالری برای فراهم نمودن انرژی روزانه ­ی شما فراهم می­گردد.

 

 

 

همچنین، افزایش دهنده­ه ای وزن پس از ورزش روزانه بیشترین اثر را دارند. پس از تمرین شدید، بدن شما پروتئین و کربوهیدرات­ها را دریافت می­کند. اگر مواد مورد نیاز را وارد بدن نکنید، یک حالت کاتابولیکی در بدن به وجود می­اید، که تلاش­های شما در باشگاه را از بین برده و احساس بی حالی، درد و خستگی را به همراه دارد.

 

 

 

برای اجتناب از کاتابولیسم، باید یک مکمل عضله ساز یا پروتئین را بلافاصله پس از تمرین مصرف نمایید. برای راحتی بیشتر، بسیاری افراد از یک بطری مخلوط کن برای مصرف در باشگاه استفاده می­کنند. این ابزارها حاوی یک مخلوط کن هستند که آن را آماده ­ی نوشیدن می­کنند.

 

 

 

بسیاری افراد پیش از خواب افزایش دهنده­ ی وزن را مصرف می­کنند تا بدنشان پروتئین کافی را دریافت نماید. این برای برخی افراد سودمند است، اما به خاطر داشته باشید که به دلیل سطح بالای کالری در برخی از این محصولات، مصرف یک دوز پیش از خواب می­تواند افزایش چربی را نتیجه دهد. برای جلوگیری از کاتابولیسم در زمان شب، یک پودر پروتئینی استاندارد بهتر از سایر گزینه­ ها خواهد بود.

 

 

برای راحتی بیشتر، ما به شما استفاده از یک بطری مخلوط کن را توصیف می­کنیم. این مواد ارزان قیمت هستند و نتیجه ­ی مناسب را فراهم می­نمایند.

 

 

 

 

 

برچسب را مطالعه کنید!

 

پیش از مصرف هر مکمل، اطمینان یابید که دستورات تولید کننده در برچسب را مطالعه نموده­اید. این یک مرحله­ ی بسیار مهم است.

در یک مکمل افزایش وزن باید به دنبال چه مواردی باشیم

 

 

گزینه ­های مختلفی در انتخاب یک مکمل افزایش وزن وجود دارد. در ادامه فهرستی از بهترین مکمل افزایش وزن موجود در بازار را می­یابید، اما پیش از آن نگاهی به عوامل مورد نظر در انتخاب یک مکمل می­پردازیم.

 

 

ترکیبات – نگاهی به ترکیبات مربوط به هر محصول بیندازید. حاوی چه موادی است؟ و چقدر؟ چه مقدار کالری در هر وعده دارد؟ چقدر پروتئین؟ و چند کالری؟ به خاطر داشته باشید که چگونه می­توانید از ترکیبات به کار رفته بهره بگیرید؟ و اثر محصول با سایر مکمل­های مصرف شده به چه صورتی است؟

 

 

اعتبار برند – آیا تولید کننده شناخته شده و قابل اطمینان است؟ آیا اعتبار خوبی برای تولید محصولات با کیفیت دارد؟ آیا دارای اعتبار خوبی برای تولید محصولات با کیفیت پروتئینی هستند؟ همه­ ی محصولات در این فهرست از شرکت­های معتبر هستند، اما اگر به سایر محصولات نیز توجه دارید، پیش از خرید هر محصولی بررسی کامل را انجام دهید.

 

 

ارزش پولی – شما باید قیمت هر وعده از گزینه­های مختلف خود را در نظر بگیرید. همیشه هزینه را بر اساس هر وعده محاسبه کنید، نه هزینه­ ی کلی بسته. همچنین به خاطر داشته باشید که مکمل افزایش وزن ارزان قیمت کیفیت بالایی ندارند، و لزوما نباید به دنبال ارزان ترین محصول باشید.

 

 

طعم – معمولا مکمل افزایش وزن ها اندازه­ ی وعده­ ی بزرگی دارند، بنابراین باید محصولی را یافت که طعم خوبی داشته باشد. نمی­توانید بدون امتحان یک محصول از طعم آن مطمئن شوید، اما می­توانید مرورهای مربوطه را مطالعه کنید تا به یک ایده­ ی خوب دست یابید. همچنین محصولات توصیه شده­ی ما همگی طعمی عالی دارند، و برای شروع مناسبند.

 

 

 

حرف آخر

در این مقاله اطلاعات لازم در مورد مکمل های بدنسازی در اختیار شما دوستان قرار گرفت.حالا با آمادگی بیشتری می توانید مکمل خود را انتخاب کنید.
چون هر چند وقت یک بار محصولات جدیدی وارد باز مکمل ها می شود ما حتما با توجه به محصولات جدید این مقاله را آپدیت خواهیم کرد.