نظرات استفاده کنندگان

نظرات استفاده کنندگان کتاب تکنیک های عضله سازی سریع:

 

 

من از قسمت محلول های عضله ساز و انرژی ساز کتاب ترفندهای عضله سازی استفاده کردم . فوق العاده بود. از روزی که این محلول عضله ساز را به برنامه ام اضافه کرده ام هم حجم عضلانی ام خیلی بهتر شده و هم انرژی خیلی زیادی واسه تمرینات دارم.

تشکر می کنم از تیم دنیای عضله که این آموزش های بی نظیر و با کمترین هزینه را در اختیار من قرار دادند.

محمد شادمان – مدیر سایت ایران فیتنس

 

 

 

من تا قبل از استفاده از کتاب تکنیک های عضله سازی سریع نمی دانستم که باید برای افزایش سریع حجم خالص عضلانی از چه مکمل هایی استفاده کنم. این کتاب دقیقأ به من نشان داد چه مکملی و در چه زمانی در روز باید استفاده شود که نتایج خیلی سریع داشته باشد. این آموزش فوق العاده برای من ارزشمند بود.

ممنونم از بچه های دنیای عضله – عرفان قدیری – تهران

 

 

 

تا قبل از این که کتاب ترفندهای عضله سازی سریع رو مطالعه کنم هر روشی رو برای افزایش حجم عضلانی امتحان کردم. به خدا از هر مربی برنامه تمرینی گرفتم و هزینه های زیای کردم ولی همیشه با کمترین نتیجه مواجه می شدم و بعد از خوندن این کتاب چند تا از روش های حجم سازی رو به برنامه ام اضافه کردم. بخدا انگار معجزه کرد. بدنم تو این مدت کوتاه شروع به تغییر کرد.

خدا خیرتون بده که این آموزش های جدید رو وارد بدنسازی ایران می کنید. چون مربیان ایرانی اطلاعاتشون مال ۱۰ سال پیش است. خیلی ممنونم

رشید عبدالوند – اصفهان- باشگاه هیربد

 

 

 

من کتاب تکنیک های عضله سازی سریع رو برای دوستم در کانادا فرستادم چون می خواستم ببینم که چقدر این آموزش ها جدید است. ایشون گفتن دقیقأ این کتاب آموزش هایی را می دهد که در حال حاظر در دیگر کشورهای مانند کانادا منتشر می شود و خیلی جدید است.

من از تیم دنیای عضله تشکر و قدردانی می کنم که جدیدترین آموزش ها را با کمترین قیمت در اختیار ما قرار می دهند و این برای ما ورزشکاران که به دنبال روش های عضله سازی سریع هستیم بسیار بسیار مهم است و ارزشش خیلی بالاتر از این مبالغ است.

وحید کرمی مربی باشگاه بدنسازی الوند – تهران

 

 

 

همیشه از آموزش های دنیای عضله استقبال کرده ام چون می دانم جدیدترین و بهترین ها را در اختیار ما قرار می دهند.

تشکر فراوان

علیرضا نیکووند – رشت

 

 

 

وقتی کتاب تکنیک های عضله سازی سریع رو مطالعه کردم فهمیدم که چقدر ازعلم جدید بدنسازی عقب هستم. متوجه شدم مکمل هایی که تا به حال تهیه کردم هیچ سودی برای بدنم نداشته چون با این محلول عضله سازی که استفاده کردم در مدت ۱۰ روز متوجه شدم که عضلاتم به این محلول فوق العاده واکنش نشان می دهد. و حتی متوجه شدم که چه روش های طبیعی و جالبی برای ترشح هورمون های عضله ساز بدن وجود دارد اما ما تا به حال غافل بودیم و فقط به دنبال مکمل های بدنسازی بودیم.

من دست تک تک این عزیزان را از دور می بوسم که این اطلاعات فوق با ارزش رو با کمترین هزینه در اختیار ما قرار می دهند.

من متوجه شدم اگر قبلأ این کتاب به دستم می رسید شاید تا به امروز این قدرهزینه نمی کردم.

یک دنیا ممنونم.

سید مرتضی شاکری – از کلینیک شفا – شیراز   

 

 

کتاب بدنسازی

 

 

Button-Buy-Download-1