نحوه تشخیص اصل بودن مکمل ON Gold Standard 100% Whey

 

ON Gold Standard 100% Whey

 

نحوه تشخیص اصل بودن مکمل ON Gold Standard 100% Whey

 

 یکی‌ از محبوب ترین و بهترین پروتئین های حال حاضر موجود در بازار  پروتئین (ON Gold Standard 100% Whey) می باشد .

 

 

 

ما در این آموزش می خواهیم به شما آموزش بدهیم که چگونه این مکمل محبوب را برسی کنید تا بتوانید اصل و بدل این مکمل را به خوبی تشخیص بدهید

 

 

این مکمل در عضله‌ سازی و ریکاوری بسیار تاثیر گذار می‌باشد.این مکمل همچنین دارای هیدرو‌ وی، پپتید‌های هیدرولیز شده وی و آمینو اسید‌های شاخه دار ضروری (لوسین، ایزو لوسین و والین) می‌باشد.

 

مکمل وی گولد استاندارد

 

 

نحوه تشخیص اصل بودن مکمل وی گولد استاندارد 
جدایی از نوع مکملی که می‌خواهید تهیه کنید اولین مساله نگران کننده اصل بودن مکمل می‌باشد.هر مکمل پروتئینی موجود در بازار تنها در صورتی‌ برای شما تاثیر گذار خواهد بود که از ترکیبات اولیه بسیار با کیفیت تهیه شده باشد.در صورتی‌ که مکمل‌های تقلبی دارای استروئید‌های آنابولیکی هستند و در حالی‌ که ممکن است شما را سریع به نتایج برسانند اما دارای عوارض جانبی خطرناکی نیز هستند.

 

 

ما در این مقاله قصد داریم تا برای شما راه تخصیص مکمل پروتئین (ON Gold Standard 100% Whey) اصل از نوع تقلبی آن را برای شما توضیح دهیم.به دلیل اینکه این مکمل بسیار محبوب می‌باشد و فروش بالایی نیز دارد اگر در مورد نحوه تشخیص مکمل تقلبی از اصل آگاهی‌ کافی‌ را نداشته باشید ممکن است مکملی که خریداری خواهید کرد تقلبی باشد.

 

 

در ابتدا باید بگوئیم که مکمل (ON Gold Standard 100% Whey) در محفظه‌های نگهداری ۱ پوندی (۴۵۰ گرمی‌) تهیه نمیشوند.پس اگر وزن محفظه نگهدارنده مکمل شما ۱ پوندی می‌باشد دیگر عبارت (Gold Standard) را روی آن نباید مشاهده کنید.تنها مکمل (ON 100% Whey) دارای محفظه نگهدارنده ۱ پوندی می‌باشد.به عکس زیر توجه کنید :

 

 

 

نحوه تشخیص اصل بودن مکمل وی آپتیموم

 

 

نحوه تشخیص مکمل اصل از تقلبی  (ON Gold Standard 100% Whey)

در این قسمت به شما درباره خصوصیات مکمل اصل (ON Gold Standard 100% Whey) خواهیم گفت پس شما نیز این توصیفات را با مکمل خود بررسی کنید و ببینید که آیا همین ویژگی‌‌ها را دارا می‌باشد یا خیر.اگر مکمل شما دارای این ویژگی‌‌ها نبود پس به احتمال زیاد تقلبی می‌باشد.

 

 

 

 

۱)چک کردن لوگوی (ON) روی مکمل

لوگوی (ON) روی مکمل با حروف سفید درج شده است و دور حروف نیز با رنگ سیاه برجسته شده است.همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید این لوگو را میتوانید در قسمت پایین سمت راست مکمل مشاهده کنید.همچنین این لوگو دارای علامت (TM) نیز می‌باشد.بدون علامت (TM) مکمل شما تقلبی می‌باشد.

 

 

وی پروتئین آپتیموم

 

 

۲)شماره (lot)

هر محصول شرکت آپتیموم دارای یک شماره (lot) می‌باشد که این شماره نشان دهنده اصالت محصول می‌باشد و نشان میدهد که مکمل شما کاملا اصل می‌باشد.

 

 

 

۳)بررسی تاریخ تولید و تاریخ انقضا

همیشه تاریخ تولید و انقضا محصول را بررسی کنید.مکمل‌های تاریخ گذشته هیچگونه سودی ندارند و تنها باعث ایجاد عوارض جانبی شدید خواهند شد.

 

 

 

۴)لیبل مکمل

روی لیبل (ON Gold Standard 100% Whey) از رنگ‌های تیره و متحرک استفاده شده است.همچنین کیفیت چاپ لیبل این مکمل بسیار بالا بوده و درخشندگی و نرمی رنگ‌های روی آن کاملا مشخص می‌باشد.شما باید لیبل مکمل را کاملا بررسی کنید تا شل و ول نباشد.

این مکمل دارای ۲۴ گرم پروتئین وی خالص، ۵.۵ گرم آمینو اسید‌های شاخه دار و ۴ گرم گلوتامین می‌باشد.این اطلاعات را شما باید روی لیبل مکمل خود چک کنید و ببینید همخوانی دارند یا نه

 

 

 

 

۵)اشتباهات گرامری

در مکمل‌های اصل شرکت آپتیموم هیچگونه اشتباه گرامری روی محصول پیدا نخواهید کرد.اگر تنها یک اشتباه گرامری در نوشته‌های روی محصول یافتید آن مکمل تقلبی می‌باشد.
 

 

 

۶)درپوش مکمل را چک کنید

درپوش مکمل شما باید به طور کامل پلمپ شده باشد مخصوصا در مکمل (ON Gold Standard 100% Whey) سرپوش درونی‌ مکمل کاملا پلمپ می‌باشد.اگر مکمل شما دارای پلمپ ناقص یا کلا پلمپ ندارد آن را نخرید.

 

 

 

 

۷)بررسی آدرس تولید کننده مکمل

تمام محصولات شرکت آپتیموم تقریبا در ایالات متحده آمریکا تولید میشوند پس بنابراین روی آدرس تولید کننده مکمل شما حتما باید ایالات متحده درج شده باشد.پشت مکمل خود را برای بررسی این اطلاعات نگاه کنید.

 

 

 

 

۸)اسکن بارکد

روی مکمل شما بارکد و (QR) کد را خواهید یافت.تنها کافی‌ است که از طریق گوشی خود و با استفاده از برنامه‌های اسکن بارکد و (QR) کد آنها را بررسی کنید.با اسکن آنها شما اطلاعات محصول را خواهید یافت.اگر اطلاعات ارائه شده در مورد مکمل (ON Gold Standard 100% Whey) بود مکمل اصل می‌باشد در غیر این صورت مکمل تقلبی می‌باشد.

 

 

 

 

۹)تنها از فروشندگان مجاز خریداری کنید

اگر در ایالات متحده زندگی‌ می‌کنید میتوانید مکمل‌های شرکت آپتیموم را به صورت مستقیم از آنها خریداری کنید.اما اگر خارج از آمریکا زندگی‌ می‌کنید لیست نمایندگی‌‌های مجاز این شرکت را بررسی کنید.

 

 

 

 

۱۰)بررسی کف محفظه نگهدارنده

در کف محفظه نگهدارنده مکمل عبارت (Polycon) همراه یک علامت (P) داخل مثلث میتوانید یافت کنید. (Polycon) کمپانی تولید کننده پلاستیک محفظه‌های نگهدارنده محصولات شرکت آپتیموم می‌باشد.نوع انگلیسی مکمل (ON Gold Standard 100% Whey) در کف آن عبارت (Pont Packaging) درج شده است اما در کل وجود این نشان‌ها ضروری نمی‌باشد و در بعضی‌ از مکمل‌ها این امکان وجود دارد که کف آنها چیزی درج نشده باشد.

 

 

 

 

۱۱)لیست طعم ها

پروتئین (ON Gold Standard 100% Whey) در ۱۷ طعم دلچسب ارائه میشود.در زیر ما لیست تمام طعم‌های این مکمل را برای شما خواهیم آورد.اگر مکمل شما دارای طعمی‌ غیر از طعم های ذکر شده در لیست زیر بود آن مکمل تقلبی می‌باشد.

Delicious Strawberry

Rocky Road

Double Rich chocolate

Banana Cream

Caramel Toffee Fudge

Chocolate Malt

Chocolate Mint

Cookies and Cream

Extreme Milk Chocolate

French Vanilla Creme

Mocha Cappuccino

Strawberry Banana

Vanilla Ice Cream

Tropical Punch

Chocolate Peanut Butter

Cinnamon Graham Cracker

Strawberry Milkshake

 

 

 

روش دیگر برای تشخیص مکمل اصل

پروتئین وی به راحتی‌ با آب یا شیر مخلوط نمی‌شود.هنگامی که ما پودر پروتئینی را بخواهیم با آب یا شیر مخلوط کنیم باید توده‌هایی روی سطح آن شکل بگیرد که این نشان دهنده اصل بودن مکمل می‌باشد.پودر پروتئین بدون استفاده از مخلوط کن به طور کامل نمی‌تواند حل شود.برای هضم راحت تر پروتئین خود پیشنهاد میشود با مخلوط کن تمام توده‌های ایجاد شده را حل کنید.

 

 

 

 

تأیید اصل بودن مکمل

شما از روش زیر میتوانید از اصل بودن مکمل خود آگاه شوید :

۱)یک ایمیل به آدرس (consumers@optimumnutrition.com) شامل شماره (LOT) مکمل خود بزنید.از آنها بخواهید که شماره (LOT) مکمل شما را بررسی کنند و ببینند که مکمل اصل می‌باشد ‌یک حیر.

۲)اگر جواب ایمیل شما مثبت باشد پس مکمل شما کاملا اصل می‌باشد و میتوانید با خیال راحت مصرف کنید.

۳)اما اگر شماره (LOT) ارسال شده توسط شما تأیید نشد مکمل شما ۱۰۰ درصد تقلبی می‌باشد.

 

 

 

توجه!! در هنگام خرید مکمل های ورزشی بسیار دقت کنید که حتما نوع اصلی آن را خریداری کنید

چون متاسفانه نوع بدل مکمل های ورزشی بسیار زیاد می باشد و می تواند به سلامت شما آسیب بزند

سعی کنید مکمل های خود را از مراکز خیلی معتبر تهیه کنید و حتما مکمل مورد نظر را در سایت کمپانی برسی کنید

 

 

این مقاله را هم ببینید:

۲۴ روشی که مشخص می کند مکمل شما اصل یا بدل است!