این ۳ اشتباه اجازه نمی دهد عضلات شما رشد کند!

این ۳ اشتباه اجازه نمی دهد عضلات شما رشد کند!

 

در ایمیل قبلی گفتیم علت رشد نکردن عضلات شما را کشف کردیم در این ایمیل می خواهیم ۳ اشتباه بزرگ را که در برنامه تمرینی شما جود دارد را به شما بگوییم تا با برطرف کردن آن بتوانید خیلی سریع به بدنی زیبا و عضلانی دست یابید.

تا زمانی که برنامه تمرینی شما درست و اصولی نباشد به هیچ عنوان به مکمل های بدنسازی فکر نکنید.چون بدون برنامه تمرینی نوین و اصولی نباید انتظار رشد خیلی خوب را در عضلات داشته باشید.

 

 

متاسفانه بیشتر مربیان بدنسازی در ایران از علم بدنسازی برخوردار نیستند و با هزینه های بسیار بالایی که از ورزشکاران می گیرند (بین ۱۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان برای یک ماه) برنامه های ساده و قدیمی چند سال پیش را کپی می کنند و به ورزشکاران می دهند و در چنین شرایطی مشخص است که با زحمات فراوان در باشگاه و هزینه های بسیار بالا برای خرید مکمل همچنان از رشد عضلات خود درمانده هستند.

 

 

 

اشتباه اول
فیبرهای تند انقباض و کند انقباض را به درستی تمرین نمی دهند و اگر در هر جلسه فیبرهای تند انقباض و کند انقباض عضلات به درستی تمرین داده نشوند پس مطمئنأ وقت خودتان را در باشگاه تلف کرده اید و رشدی در عضلات اتفاق نخواهد افتاد تا به حال این روش درست تمرین را در برنامه تمرینی ورزشکاران ایرانی ندیده ایم.

 

اشتباه دوم
ما برنامه تمرینی تعداد خیلی زیادی از ورزشکاران را بررسی کرده ایم در برنامه های آنها همان سیستم های قدیمی و بسیار ساده چندین سال پیش وجود دارد.
با وجود همچین سیستم های قدیمی نباید انتظار رشد خیلی خوب را در عضلات داشته باشید.
امروزه سیستم های بسیار جدید و پرقدرتی وجود دارد که می تواند در مدت ۲یا ۳ ماه رشد خیلی عالی در عضلات شما به وجود بیاورد.

 

اشتباه سوم
این است که مربیان بدون توجه هر حرکتی را به راحتی در برنامه تمرینی ورزشکاران قرار می دهند،در صورتی که این باید کاملأ اصولی و هوشمندانه باشد.

باید حرکات به روشی در برنامه تمرینی قرار بگیرند که باعث،تقویت حرکات قبلی شوند. در غیر این صورت انتظار رشد خوب را در عضلات خود نداشته باشید.

 

مطمئنأ این اشتباهات در برنامه تمرینی شما هم وجود دارد
به همین دلیل است که با انجام تمرینات سخت و زمان فراوان و هزینه های بسیار بالا هنوز هم از رشد عضلات خود ناراضی هستند.
در صورتی که شما به جای چندین سال تمرین بی حاصل می توانید در مدت چند ماه با کمترین هزینه به بدنی زیبا و عضلانی دست یابید.

 

و اما یک خبر خوب برای شما داریم   

 

در ایمیل بعدی  که تا ۲ روز دیگر برای شما ارسال می شود این ۳ اشتباه را با روشی

هیجان انگیز برای شما

 

برطرف خواهیم کرد

 

تا بتوانید در مدت ۳ ماه شاهد رشد خیلی عالی درعضلات خود باشید.

 

 

۲ روز دیگر منتظر ایمیل ما باشید